2019 Yaz Sezonunu Çarpıcı Renkleri

2019 yaz mdoası

Modadaki renklerin güncelliği her sene yenilendiği gibi bu sene de yenilendi. Trend renkleri belirleyen moda yöneticileri sezonlara göre çıkardıkları tek rengi bu sezon çift renk olarak tüm dünyaya açıklamışlardır. Geçtiğimiz sezonun rengi olan bordaya yakın rengi dekorasyon, giyim ve kozmetiğe kadar her yerde kullanılan çarpıcı bir renkti.

Marsala renginin tonları bordo renginin en çarpıcı tonu olmakla birlikte kullanıldığı çoğu yerde göze hitap eden bir renktir. Giyimde marsala rengini kullanan kişilerde farklı bir hava katmaktadır. Dekorasyon ve kozmetikte kullanılan marsala rengi dikkat çekici olup çarpıcı ve estetik hava katmaktadır.

Bu sezonun trend renkleri olarak pontone ilk defa iki rengi öne çıkarmıştır. Roze quarts ve serenityin çarpıcı uyumları beğenildiği gibi kullanıldığında ise insana farklı hava katmaktadır. Roze quarts soluk pembe renklerinde çoğunlukla kız bebeklerin üstlerinde görmeye alışkın olduğumuz bir renktir. Bu tozpembesi çarpıcı renk görmeye alışkın olduğumuz bir renk olduğundan dolayı kullanıcılarına daha doğal bir yaklaşım tarzı olduğunu belirtmektedir. Roze quarts yapacağınız renk kombinlerinde çarpıcı havasıyla göze hitap etmektedir. Bu sezonun bir diğer çarpıcı rengi de serenity olup erkeklerin en şık takımlarında görmeye alışık bir renk olup mavi tonlarında ki bir renktir. Bu mavi tonunda ki renk ise erkek bebeklerin giydiği kıyafetlerdeki görmeye alışık olduğumuzdan gözümüze çok yabancı gelmemiştir. Serenity bu sezondaki en çarpıcı yerini roze quarts ile birlikte almaktadır. Bu iki rengi sezona damgasını vuracağı açıktır. Bu renk uyumu bizi düşündüren bir uyumdur erkek ve kadınlar, rengini temsil edip aradaki eşitliği göz önüne etkileyici bir şekilde sunmuştur. Yaz sezonuna damga vurmak isteyen erkek ve kadınlar, belirtilen renk skalasına sahip çıkarak her iki rengi de kombinleyebilir.

Aynı süreç içerisinde, yaz sezonlarında özellikle deniz sezonunda göze çarpan renkler de modada yerini almıştır. Turuncu ve mavinin renk skalasına sahip açık ve kapalı tonları da bikini ve mayo da önemli bir şekilde yer edinmiştir. Deniz sezonlarında yer alan moda renkler ile normal yaz sezonlarında yer alan moda renkler arasında biraz farklılık mevzu bahistir. Bizler de bu farkın bu sezonda sürdüğünü sizlere belirterek, bu ayrımları kolay şekilde yapmanıza olanak sağlamaktayız. 2018 sezonunun getirdiği alışkanlıklar değişerek, 2019 yaz sezonunda siz kadın ve erkeklerin daha çok modaya uygun olması için web sitemizde diğer yazılarımızı da sizlerle buluşturduk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*