Ev Dekorasyonunda Moda Nedir?

Ev dekorasyonu

Bu yıl ev dekorasyonunda moda olan kısım renkler cıvıl cıvıl, insanların ruhuna hitap eden renkler olacak gibi duruyor. Her biri ayrı bir anlam ifade eden ev aksesuarları, baskılı minder ve yastıklar, baskılı koltuk ve berjer takımları, aydınlatmalar ve yazılı paspasalar yılın vazgeçilmez moda trendleri arasında olacak.

 Modaya Uygun Eşya Seçimi

Bu yıl eşya seçiminde temel ihtiyaçları motomot kullanmayıp onları klasikleşmiş bir şekilde hem nostalji hem de fonksiyonel olarak kullanacağız. Örneğin koltuk takımları sadece oturmak için değil renkleri ve desenleriyle romantizm etkisinde geçmişe dönük anıları yaşatan bir araç olarak kullanılacak. Pastel renklerin yanında bu yıl tercih edilecek renkler metalik renkler olacaktır. Metalik grinin parlaklığı, bordonun şuhluğu ve lacivertin kontrastı döneme damgasını vuracak.

 Dekorasyonda Mobilya

2018 de en büyük değişimi mobilyalarda göreceğiz. Mobilyaların tarzından ziyade kullanılan malzemenin çeşitliliği ahşap ile lakenin, deri ile metalin bir arada kullanılacağı bol çeşitli bir dönem yaşanacak. Modernizmin ve klasiğin aynı anda tercih edileceği mekanlar sakin bir aydınlatmaya daha hafif ve yumuşak bir görüntüye kavuşacaklar. Bu yıl aydınlatmada el yapımı ya da figürlü aydınlatmalar tercih edilecek. Aynı zamanda bu yıl sıklıkla karşılaşacağımız mermer kendini aydınlatmada da gösterecek.

 Mutfaklar

Son zamanlarda yemek kültürünün iyiden iye gelişmesiyle beraber eski mutfak görünümü tamamıyla kaldırılacak ve mutfaklar fonksiyonel bir görüntü alacak. Alışılagelmiş tasarımlar artık yerini modern yapıya bırakacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*