Kadın Ve Erkek Gözlük Modası

gözlük modası

Kadın ve erkeklerin gözlük modası genel anlamda çok fazla değişmiyor. Ancak günümüz koşullarında moda üzerinde zaman zaman değişiklikler olabilmekte. Özellikle son yıllarda önümüze çıkan renkli cam modası veya farklı aksesuarla süslenmiş olan bayan gözlük modası gibi şeyleri de göz önünde bulundurmak gerekli. Birkaç sezondur özellikle renkli camlar çok fazla ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Hatta bunlarla birlikte aynalı camlar da çok revaçta. Daha önce aynalı modellerde mavi ağırlıklı renklerin hissedilmesinin yanı sıra aynı zamanda da artık asimetrik kesimli ve tam yuvarlak olmayan camlar da mevcut.

Kadın Ve Erkek Gözlük Modası Seçenekleri

Günümüzde pembesinden kırmızısından sarısından turuncusuna kadar hem kadınlar için hem de erkekler için kesinlikle çeşitli gözlük modelleri olduğunu söylemek gerekli. Çılgın bir trend gibi görünmesine rağmen kimsenin kayıtsız kalmadığı ve bazı modelleri ile ön plana çıktığı gibi aynı zamanda yuvarlak cam modelleri de karşımıza çıkıyor. Aslında bu biraz daha kıyafetinizle de alakalı bir durum. Yani yuvarlak çerçeve tercih edenler biraz daha  relaks giyinenler olurken renkli cam tercih edenler biraz daha farklı tarzda daha cool bir modelle karşımıza çıkıyorlar. Aynı zamanda yuvarlak camların birbirini  tamamlaması da çok büyük önem arz etmekte.

Kadın Ve Erkek Gözlük Modası Uygun Farklılıklar

Tüm bunlarla birlikte her zaman olduğu gibi yine 80 ve 90’lı yıllarda vazgeçilmeyen modellerinden olan çift köprülü güneş gözlüğü modelleri de yine değişilmezler arasında yerini almış görünüyor. tüm bu model ürünlere kısa bir araştırma yaparak ürün çeşitliliğe İnternet üzerinden ulaşabiliyorsunuz.  ancak gözlük seçimi sırasında kişi için en uygun modeli seçmek için ayna karşısında denemenin ayrıcalığına ulaşabilmek için denemek gerektiğini de hatırlatalım. bu sebeple sizleri bir gözlük mağazasına gitmeniz konusunda uyaralım. En önemli noktalardan bir tanesi de her zaman trendlere uygun şekilde hareket etmektir. Bunun için  modayı yakından takip etmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*